Salon Carol

Kadeřnictví Havířov

Dámské kadeřnictví

Poskytujeme odbornou péči pro vaše vlasy. Vašemu účesu budeme věnovat vždy maximální možnou péči, která začíná vždy nejprve poradenstvím a odbornou konzultací. Náš kadeřník či kadeřnice si Vaše vlasy prohlédnou a:

  • proberou s vámi všecny možnosti a alternativy
  • navrhnou účes tak, aby co nejvíce odpovídal vašemu typu a vašim představám
  • namíchají barvu přesně podle stavu vašich vlasů
  • zrealizují váš nový účes k vaší plné spokojenosti
  • doporučí nejvhodnější domácí péči o váš účes

Nechceme, abyste se u nás cítili jako v továrně na masovou výrobu účesů. Přistupujeme ke každé zákaznici a každému zákaznikovi individuálně a kadeřnické poradenství a konzultace jsou první z několika kroků v nadstandardní péči o Vás.


Pánské kadeřnictví

K
valitní a odbornou péči poskytujeme i pro pány. Stříhání, melírování, mytí, foukání, stylingová úprava apod.

Dětské kadeřnictví

M
aximální pozornost věnujeme dětem, které vyžadují speciální péči. Máme pro děti připraven koutek s hračkami a omalovánkami.

Brazilský keratin

Přírodní regenarace a narovnání vlasů. Keratin je přírodní látka, která vlasy poškozeným barvením, melírováním, odbarvováním, žehlením nebo foukáním navrací do jejich původního zdravého, leského, hladkého stavu. Brazilský keratin se může aplikavat na všechny typy vlasů - po trvalé, po barvení, po nešetrném odbarvení, apod. Na zdravé vlasy aplikujeme keratin pro jejich narovnání. Ušetříte čas při konečné úpravě vlasů a omezíte spotřebu stylingových přípravků.


Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů je trendem posledních let. Můžeme vám nabídnout jen ty nejkvalitnější metody a postupy, nejkvalitnější materiál a roky zkušeností s prodlužováním vlasů. Jedná se samozřejmě o naprosto bezpečnou metodu, která je vhodná pro všechny typy vlasů a nedochází k jejich ničení. Používáme pouze vysoce kvalitní, pravé vlasy.

Vlasy prodlužujeme a zahušťujeme keratinovou metodou za tepla. Prodloužené vlasy lze samozřejmě také dále barvit, odbarvovat či jinak upravovat, konkrétní ošetření Vám po aplikaci samozřejmě vždy sdělíme.


Zavolejte nám na telefonní číslo 775 932 972, kde Vám rádi podáme více informací. Můžete si vybrat mezi mnoha délkami vlasů a mezi rozmanitými barevnými odstíny. Objednávky vyřizujeme ve velmi krátké době!