Salon Carol

Nehtová modeláž

Nehtová modeláž

Každá žena se může radovat z krásně upravených nehtů. Profesionálně provedená nehtová modeláž zkrášlí vaše nehty, zároveň i ruce a pozvedne vaše sebevědomí. Už nebudete muset na veřejnosti schovávat ruce.

Modeláž UV gelem je šetrná k vašim nehtům, nehty mají po modeláži přirozený vzhled, jsou pružné, odolné, trvanlivé. Výsledný vzhled – tvar, barva záleží pouze na vašem vkusu, nebudeme vám vnucovat to, co se vám nelíbí. Jen se můžeme podělit o naše zkušenosti. Pokud zvolíte nail-art, budete nosit na svých nehtech originální dílo.

Modeláž gelových nehtů trvá asi 1,5 hodiny, podle kvality přírodního nehtu a náročnosti zdobení.

Specializujeme se na nail-art.
Modelujeme na tipy nebo na šablony, způsob modelace volíme podle stavu přírodního nehtu.


Nabídka zdobení:

 • čínská malba – one stroke
 • 3D zdobení – akrylové, kovové ozdoby různých tvarů (mašličky, motýlci, lebky, kočky, ..)
 • barevné gely – výběr z cca 300 odstínů
 • třpytky – cca 350 barev na výběr
 • ruční malba – květiny, berušky, motýlci, lebky, ornamenty a jiné
 • kamínky Swarovski různých barev a velikostí
 • houbičkování
 • holografické laky

Pomůžeme vám s výběrem designu vašich nehtů, nemusíte předem hledat inspiraci, návrh zdobení můžete nechat na nás.

Pečovat můžeme i o vaše přírodní nehty:


Manikúra

R
uce jsou v každodenním styku naší vizitkou, podle které nás ostatní posuzují, proto je důležité věnovat jim náležitou péči. Pěstěné a upravené ruce totiž na okolí působí příjemně a dokážou podtrhnout dobrý dojem, který u ostatních vyvoláte. Díky odborné manikúře a parafínovému zábalu už nebudete skrývat ruce za zády.

Manikúra zahrnuje: odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, ponoření nehtů do teplé lázně (nehty se více vyčistí a lépe se odstraňují nehtové kůžičky), zatlačení, popřípadě odstranění nehtových kůžiček, leštění nehtů nebo lakování, aplikace nehtového olejíčku a krému na ruce.

Při manikúře je možnost poskytnutí parafínového zábalu.

Parafínový zábal

P
arafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhne při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu). Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.
Použití parafínu:
 • choroby pohybového aparátu
 • chronická revmatoidní artritida, choroby drobných kloubů končetin
 • zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou

P-shine (Japonská manikúra)

P
řírodní manikúra, velice šetrná a účinná, poslední dobou velice oblíbená. Hodí se pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí a pro nehty bez lesku. Může se provést i jako součást manikúry. Nehty se vyleští, zahladí se nerovnosti nehtu a prokrví se nehtové lůžko. Jsou odolné vůči vodě, saponátům a jiným přípravkům. Obsahem je křemičitá hlinka, vitamíny a včelí vosk. Doporučuji po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat. P-shine není vhodný pro tenké nehty a nedoporučuje se aplikovat ihned po odstranění gelových nehtů.

Modeláž nehtů na nohou

U
pravené nehty můžete mít i na nohách, zvlášť v letním období. Tato modeláž se obnovuje cca 1x za 6-8 týdnů. Nehty na nohou rostou pomaleji než na rukách, takže vám vydrží celé léto. Nabízíme francouzskou manikúru, celobarevné provedení, zdobení ve stejném rozsahu jako u modeláže na rukách.

Potažení přírodních nehtů gelem

P
okud jsou vaše nehty pevné, jen nemáte čas a inspiraci, můžeme vaše přírodní nehty zpevnit gelem a zanechat jim přirozený vzhled.

Gel – lak, permanentní lakování gelem

P
řevratná záležitost v nehtové modeláži – metoda, která umožňuje vaše přírodní nehty pouze “nalakovat” gelem, zaručuje 2 - 3 týdny barevných nehtů bez starostí. Nabízíme širokou škálu barev.